Статистика сайту

Віталій Бунечко про роботу керівника САДу: Такого негативу до Служби автодоріг немає у жодному регіоні
Віталій Бунечко про роботу керівника САДу: Такого негативу до Служби автодоріг немає у жодному регіоні
Вівторок, 17 Вересня 2019 11:58

Депутати обласної ради сьомого скликання звернулися до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на ремонт доріг загального користування державного значення, стан яких відіграє важливу роль для розвитку економіки, як Житомирщини, так і України в цілому.

DSC_8423-1024x682

Під час обговорення даного звернення депутати доповнили його і вирішили направити звернення до Прем’єр-Міністра України, Мінінфраструктури та Укравтодору щодо звільнення начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Геннадія Савченка.

Адже за словами голови ОДА Віталія Бунечка, саме на Службу автомобільних доріг у Житомирській області надходить найбільше скарг та нарікань.

«Такого негативу до Служби автодоріг немає у жодному регіоні. Сесія обласної ради є надважливою подією в області. А Геннадій Савченко ігнорує і просто саботує. Довіри до нього немає», – сказав Віталій Бунечко.

56 депутатів підтримали звернення в цілому – щодо виділення коштів на ремонт доріг та за звільнення Геннадія Савченка.

Нагадаємо, що голова ОДА Віталій Бунечко закликав депутатів не маніпулювати дітьми під час обговорення питання щодо припинення комунального навчального закладу «Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» шляхом ліквідації.