До уваги військовозобов’язаних Черняхівського району
вівторок, 17 Вересень 2019 09:44

Черняхівський районний військовий комісаріат,  запрошує усіх, свідомих та патріотично-налаштованих мешканців Черняхівщини, віком від 25 до 60 років взяти участь у навчальних зборах резервістів оперативного резерву 2 черги.

746

Проведення навчальних зборів сплановано в період з 19 вересня по 28 вересня 2019 року терміном  на 10 (десять) діб.

Особовий склад стрілецьких батальйонів проходитиме навчання з тактичної, вогневої, інженерної, медичної та спеціальної підготовки на військових полігонах під час військових зборів.

За час проходження навчальних зборів, резервісти (військовозобов’язані) отримають відповідне речове забезпечення, триразове харчування. По закінченню десяти діб, учасникам навчальних зборів буде виплачена грошова винагорода (в залежності від військового звання) та добові кошти. За ними зберігаються місце роботи та посада, а також виплачується середня заробітна плата за час проходження зборів.

Після завершення навчання, кращим резервістам (військовозобов’язаним) буде присвоєно чергові військові звання.

Для уточнення більш детальної та необхідної Вам інформації щодо проходженням навчальних зборів з Територіальної оборони, Ви можете звернутися до Черняхівського районного військового комісаріату за вул. Шкільна, 4  смт. Черняхів, тел. 0683260646, 0974193239 або до чергового Житомирського обласного військового комісаріату за тел. (0412) 47-37-26.

ДОВІДКОВО: Територіальна оборона є системою загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються в особливий період на всій території України або в окремих її місцевостях (крім зон/районів проведення бойових дій).

Військовий комісар Черняхівського районного військового

комісаріату підполковник        В. ІВАНИЦЬКИЙ