Статистика сайту

В обласній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського відкрили реконструйовані відділення анестезіології та інтенсивної терапії
В обласній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського відкрили реконструйовані відділення анестезіології та інтенсивної терапії
середа, 18 Вересень 2019 07:26

Близько 9-ти років в обласній лікарні чекали на відкриття відділення анестезіології та інтенсивної терапії №2 та відділення інтенсивної терапії для післяопераційних хворих №2. І ось відділення, які зможуть рятувати в середньому близько 2 тис. жителів області на рік, запрацювали.

1-7

Участь у відкритті відділень взяли голова ОДА Віталій Бунечко, голова обласної ради Володимир Ширма.

«Важливе завдання для нас – це підтримка медичної галузі Житомирщини. У найбільшій лікарні в області має бути обладнання, яке не тільки відповідатиме сучасним вимогам медичної науки і практики, а й рятуватиме життя людей. Реконструйовані відділення тому приклад. В обласній лікарні отримують медичні послуги тисячі житомирян та жителів області. Будемо робити все можливе, аби й надалі оновлювати матеріально-технічну базу лікарні», – наголосив Віталій Бунечко.

Кожне із відділень має окрему реанімаційну залу на сім лікарняних ліжок, а відділення анестезіології та інтенсивної терапії №2 – ще й палату інтенсивної терапії на одне ліжко для лікування пацієнтів з гострою нирковою недостатністю устатковану апаратом штучної нирки.

Крім цього, кожне ліжко облаштоване сучасною системою спостереження за показниками життєвих функцій пацієнта, яка забезпечує постійний моніторинг артеріального тиску, частоти пульсу і дихання, температури тіла, концентрації кисню в крові, вуглецю, активності мозку, системою постачання стиснутого повітря та кисню медичного, а також вакуумною системою для санації дихальних шляхів та дренажів грудної і черевної порожнин.

В реанімаційних залах встановлені сучасні апарати штучної вентиляції легенів експертного класу, які здатні працювати в інтелектуальному режимі і на підставі оцінки стану хворого, характеру ураження легенів та дихальних шляхів автоматично обирати оптимальний режим вентиляції.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії реконструювали за рахунок обласного бюджету та ДФРР на загальну суму 23 млн грн.

???????????????????????????????

5-4

6-2

???????????????????????????????

DSC00272-1