В райдержадміністрації відбулось засідання робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення
середа, 18 Вересень 2019 11:42

18 вересня  2019 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Заворотнюк Л.І. відбулось чергове засідання робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення.

IMG_6237

Заворотнюк Л.І. заступник голови районної державної адміністрації на засіданні наголосила, що недопустимо задіяння окремими роботодавцями найманих працівників без офіційного оформлення трудових відносин, а також використання «конвертної» оплати праці. При цьому акцентувала увагу присутніх, щодо значної фінансової відповідальності у вигляді штрафів за порушення вимог трудового законодавства (таких, як робота працівників і виплата їм заробітної плати без належного оформлення, порушення строків виплати заробітної плати, недотримання інших державних гарантій у сфері  оплати праці та інші порушення).  Для упередження порушень законодавства про оплату праці, припинення діяльності тіньового сектору економіки,   на  засідані робочої групи розглядались  причини  виплати  заробітної  плати на  визначених підприємствах нижче встановленого законодавством мінімального рівня та оформлення трудових договорів з найманими працівниками.

IMG_6239

IMG_6241

За результатами засідання робоча група вирішила продовжувати проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації