Урочисті проводи призовників до Збройних Сил України
вівторок, 08 Жовтень 2019 14:23

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Сьогодні, 8 жовтня 2019 року, заступник голови райдержадміністрації Людмила Заворотнюк разом з заступником голови районної ради Володимиром Троценком  взяли участь в урочистих заходах з нагоди проводів призовників району на строкову військову службу до Збройних Сил України. Цього прохолодного осіннього дня щоб провести хлопців на подвір’ї райвійськкомату зібралися батьки, родичі,  друзі, подруги та кохані тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

IMG_6738

Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступила заступник голови райдержадміністрації Людмила Заворотнюк , яка сказала:

«Сьогодні ми проводжаємо найкращих юнаків нашого району на службу до Збройних Сил України, які будуть надійною заміною наших прославлених дідів і прадідів. Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Перед вами, дорогі призовники, нелегке випробування, але саме армія допоможе вам зміцнити свій дух і тіло. Це перше найважче випробування в вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги. Переконана, що перебування в армії надасть вам впевненості, мужності та покращення фізичного стану».

Людмила Іванівна побажала  майбутнім солдатам з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужніти,   неодмінно збагатились новими знаннями і обов’язково знайти нових друзів, а після повернення створити нові сім’ї та працювати на благо Черняхівського району та рідної України, а ще здоров’я, миру та Божого благословення.

З напутніми словами до призовників також звернулися заступник голови районної ради Володимир Троценко, районний військовий комісар Віктор Іваницький, батьки.

Благословив завтрашніх солдатів на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя військовий капелан Володимир Янчук, який окропив хлопців свяченою водою.

До всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися  працівники  районного будинку культури та учні Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і подарували  теплі вітання та чудові пісні і вірші. Дівчатка  подарували призовникам осінні квіти.

IMG_6722

IMG_6737