Заступник голови районної державної адміністрації Людмила Заворотнюк провела засідання оргкомітету по відзначенню в районі Дня захисника України
середа, 09 Жовтень 2019 13:17

Сьогодні,09 жовтня 2019 року, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Заворотнюк провела засідання оргкомітету по відзначенню в районі Дня захисника України, на якому були присутні  заступник голови районної ради Володимир Троценко,  начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ярослав Зіневич, Черняхівський селищний голова Іван Бабицький, голова районної ради ветеранів Костянтин Мікушин, голова громадської організації «Бойове Братство Ветеранів АТО Черняхівщини» Юрій Коритко, в.о.директора районного будинку культури Іннеса Капустіна.

IMG_6826

В рамках засідання обговорено формат проведення урочистостей, узгоджено час та уточнено сценарій.

З метою гідного вшанування пам’яті та героїчних вчинків тих,  хто у різні часи боровся за незалежність нашої держави, сприяння розвитку народної творчості та відродження національних традицій, національно-патріотичного та естетичного виховання сучасного покоління, пропагування мистецьких здобутків української нації в районі відбудуться заходи до Дня захисника України, Дня Українського козацтва.

Розпочнуться заходи 12 жовтня 2019 року об 11 годині  на майдані Рад в смт Черняхові та продовжаться  у залі районного будинку культури,  де відбудеться святковий концерт.

IMG_6835