Працівників освіти Житомирщини привітали з професійним святом. ФОТО
середа, 09 Жовтень 2019 06:26

У першу неділю жовтня в Україні традиційно відзначили День працівників освіти. З нагоди свята у Житомирському державному університеті ім. І. Франка відбулися урочисті заходи.

DSC_0993

Привітали вчителів представниця Міністерства освіти і науки України Леся Марталішвілі та начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА Лариса Шевчук сьогодні, 8 жовтня.

Під час зустрічі педагогічні працівники Житомирщини отримали відзнаки. Так, нагрудний знак МОНУ «Відмінник освіти» отримали:

• Ольга Лавренюк – вчитель образотворчого мистецтва Новоград-Волинської школи І-ІІІ ст. №10 художньо-естетичного профілю;
  • Зоя Чернова – заступник директора з навчальної роботи Державного навчального закладу «Центр сфери обслуговування м. Житомира».

Грамоту Міністерства освіти і науки України вручили керівнику гуртка КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. №2» Житомирської обласної ради Ірині Гальчевській.

Подяки Міністерства освіти і науки України отримали:

• Вчитель історії КУ «Ємільчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» Тетяня Жабровець
  • Вихователь групи продовженого дня гімназії ім. В. П. Фількова Лугинської селищної ради Оксана Каменчук
  • Музичний керівник Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу №16 «Веселка» Лариса Кучер
  • Вчитель історії Першотравенського ліцею Баранівського ліцею Алла Мамчур
  • Вчитель математики Житомирського міського ліцею при ЖДТУ Олександр Морозов
  • Вчитель математики комунального закладу «Житомирський обалсний ліцейінтернат для обдарованих дітей» обласної ради Світлана Нестерчук.

Посвідчення майстра народної творчості отримала Світлана Голеня – майстер декоративно-прикладного мистецтва Державного навчального закладу «Новоград-Волинське вище професійне училище».

Також під час заходу вручили грамоти Житомирської ОДА та обласної ради, нагрудні знаки Профспілки працівників освіти і науки України.

Участь у святковому заході взяли близько 400 працівників освіти Житомирщини.

Довідково. Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Всесвітній день вчителя святкують 5 жовтня.

В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня.

Нагадаємо, що голова ОДА привітав освітян Житомирщини з професійним святом.

DSC_1059

DSC_0933