Статистика сайту

Поспішай! Огляд актуальних можливостей тижня
Поспішай! Огляд актуальних можливостей тижня
Понеділок, 21 Жовтня 2019 12:40

Оголошено конкурс на участь в Зимовому інституті шкільної інклюзивної освіти в Україні – 2019

tim

 

За підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні 26-27 листопада та 3-4 грудня 2019 року в Києві відбудуться тренінги для шкільних вчителів на тему «Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик».

Тренінги будуть проведені для вчителів середніх шкіл, що представляють різні області України. Після цих тренінгів, їх учасники зможуть провести власні скорочені міні-тренінги для своїх колег.

Учасникам тренінгів, що пройдуть конкурсний відбір, будуть компенсовані витрати на проїзд, проживання та харчування. До участі в проекті запрошуються виключно викладачі СЗШ.

Щоб взяти участь у конкурсі та стати учасником проекту, заповніть анкету не пізніше ніж 10 листопада 2019 року https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSekfLnoUWTGCQ6ZisFXio3yIUlcIESzNH9IaA6q4NyvQKw8hw/viewform

Результати конкурсу буде оголошено не пізніше 15 листопада 2019 року. Якщо у вас виникли будь-які питання щодо проекту, пишіть на spilna.dopomoga@gmail.com.

Школа з медіаменеджменту у Латвії

ГО «Інститут розвитку регіональної преси – ІРРП» запрошує медіаменеджерів до участі у тримодульній школі медіаменеджменту для країн східної Європи, яку проводить FOJO Media Institute (Швеція) на базі Стокгольмської школи економіки у Ризі (Латвія).

У програмі школи: загальні питання управління та менеджмент ньюзрума, стратегія, фінансове планування, монетизація, маркетинг і просування.

Участь у школі — безкоштовна, група формується на конкурсній основі, заповнити заявку можна тут – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfs2znwISNnJJp4RPPRFV-Y7y_xAmocryP9mNPkP9Km-vSVWA/viewform?vc=0&c=0&w=1

Відібрані учасники зобов`язуються брати участь в усіх трьох модулях.

Організатори відшкодовують вартість проїзду з Києва або Львова, проживання в Ризі та харчування (в усі робочі дні).

У школі візьмуть участь медіаменеджери з Білорусі, Грузії, Молдови та України.

Заявки приймаються до 25 жовтня 2019 року (включно).

Про результати відбору FOJO Media Institute повідомить аплікантам персональними листами

Якщо виникли питання, напишіть нам на адресу office@irrp.org.ua

Школа культурного менеджменту для митців та працівників культури

Вже у листопаді в шести містах України відбудеться Школа культурного менеджменту та креативних індустрій.

Маєш ідеї крутих мистецьких проектів або хочеш перейти на новий рівень у своїй творчості, але відчуваєш, що бракує знань? Не гай часу, подавайся!

Загалом, у межах Школи культурного менеджменту та креативних індустрій відбудеться 5 тренінгів із проектного менеджменту у Харкові (із 5 по 8 листопада), Кам’янець-Подільському  (із 5 по 8 листопада), Слов’янську (11-14 листопада), Полтаві (із 17 по 20 листопада) та Вінниці (із 17 по 20 листопада). Фінальна нетворкінгова зустріч відбудеться в Івано-Франківську 26-28 листопада.

Участь у Школі безкоштовна. Організатор(к)и компенсують учасникам та учасницям транспортні витрати, забезпечують проживання та базове харчування у місті, де проходитиме тренінг. Заповнити реєстраційну форму та обрати місто, у якому ви б хотіли пройти навчання, можна за https://cutt.ly/KedoUc2 .

Набір на медіаакселератор для регіональних медіа

Regional Champions Accelerator — це медіаакселератор для головних редакторів та CEO українських регіональних медіа.

Учасники пройдуть 3 лекційних модулі в Києві, а також отримають персонального ментора, з яким вони налагодять процеси в редакції та налаштують монетизацію.

У червні учасники покажуть свої проекти донорами та інвесторами на повноцінній пітчинг сесії.

Які вимоги для участі? – Ви:

  • Головний редактор чи виконавчий директор українського регіонального медіа
  • У вас вже є бізнес-план, як покращити роботу вашого медіа
  • Ваше медіа притримується журналістських стандартів
  • Ви можете бути особисто присутнім на кожному лекційному модуля.
  • Лекційні модулі будуть проходити в Києві 22-24 листопада, 13-15 грудня, 31 січня – 2 лютого.

Реєстрація за посиланням:  regionalchampionsaccelerator.org

Креативна молодь змінить Україну

Запрошуємо тебе зануритися на 3 дні інтенсивного навчання у колі креативних людей з усіх куточків країни!

ЩО ТЕБЕ ОЧІКУЄ? – Тебе навчать розробляти проєкт у сфері культурних та креативних індустрій на основі цінностей та застосовуючи метод дизайн-мислення, а також як його успішно втілити у життя (фінансове планування за проєктом, аналіз цільових аудиторій, фандрейзинг, пошук партнерів, підготовка комунікаційної стратегії).

Цікавинка? – Ти будеш серед перших, хто отримає можливість скористатися послугами унікального чат-бота. Він буде твоїм другом-помічником у написанні проєктів, систематизації інформації, яку треба підготувати для потенційних партнерів, підкаже, на які питання слід дати собі відповідь, реалізовуючи власну творчу ідею!

ДЛЯ КОГО ПРОГРАМА? – Тобі від 18 до 35 років.

Ти:

– Організатор/організаторка фестивалів і заходів

– Менеджер/менеджерка креативних просторів

– Креативний підприємець/креативна підприємиця

– Інноватор/інноваторка у сфері культури

Хочеш змінювати країну своїми крутими проєктами?

Хутчіш реєструйся! Заповнюй заявку http://bit.ly/2OUcJFF до 18:00 24 жовтня.

Навчання за програмою відбуватиметься у листопаді 2019 року:

1️. Локальна школа у Львові (1-3 листопада) – учасники та учасниці з наступних областей: Волинська, Тернопільська, Вінницька, Закарпатська, Миколаївська;

2️. Локальна школа у Львові (8-10 листопада) – учасники та учасниці з наступних областей: Львівська, Чернівецька, Одеська, Полтавська, Житомирська;

3️. Локальна школа у Києві (8-10 листопада) – учасники та учасниці з наступних областей: Київська та м. Київ, Донецька, Херсонська, Кіровоградська, Рівненська;

4️.Локальна школа у Харкові (15-17 листопада) – учасники та учасниці з наступних областей: Харківська, Хмельницька, Запорізька, Чернігівська, Автономна Республіка Крим;

5️. Локальна школа у Харкові (22-24 листопада) – учасники та учасниці з наступних областей: Луганська, Сумська, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Черкаська.

Участь БЕЗКОШТОВНА, витрати на проїзд (поїздом 2-го класу, у плацкарті чи купе, квитки на автобус), проживання та харчування забезпечуються організаторами заходу. З учасника – 100% присутність на усіх темах.

Дедлайн реєстрації: 24 жовтня, 18:00 год.

Результати відбору відправлять на електронну пошту.