В райдержадміністрації відбулася оперативна нарада
п`ятниця, 08 Листопад 2019 10:58

Сьогодні, 8 листопада 2019 року, заступник голови райдержадміністрації Людмила Іванівна Заворотнюк провела оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.

IMG_7583

На нараді були розглянуті питання: про надходження коштів до бюджету району; про виконання окремих показників фінансово-економічного стану бюджетоутворюючих промислових підприємств району за 9 місяців  2019 року; про  стан призначення та виплати субсидій та пільг жителям району та про  стан публічної безпеки на території району.

Інформували з даних питань : Кондрацька Ольга Віталіївна – начальник управління фінансів райдержадміністрації,  Дятел Ірина Володимирівна – т.в.о. начальника  відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації,  Зіневич Ярослав Володимирович – начальник управління праці та соціального захисту  населення райдержадміністрації, Ільяхов Віктор Анатолійович – заступник начальника  Черняхівського відділення поліції Коростишівського  відділу поліції ГУНП в Житомирській області.

За результатами наради заступник голови райдержадміністрація Людмила Заворотнюк дала  доручення та рекомендації керівникам відповідних служб.

IMG_7576

IMG_7578