Хочете знати все про податкову знижку на навчання – телефонуйте на «гарячу лінію»
п`ятниця, 08 Листопад 2019 10:21

Про те, як отримати податкову знижку розкажуть жителям області під час проведення «гарячої телефонної лінії». Якщо маєте запитання на цю тему, сміливо телефонуйте та отримайте відповіді фахівця з управління юстиції Житомирської області.

75369226_407491903490672_1129503204015341568_n

За повідомленням Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 8 листопада з 11.00 до 13.00 у службі психологічної допомоги відбудеться «гаряча лінія» на тему – «Як отримати податкову знижку на навчання?».

Телефонуйте за номером: (068) 718-59-82

На запитання від жителів області буде відповідати начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти головного управління юстиції Житомирської області Світлана Шостак.

Довідково. Громадяни України можуть подати декларацію з метою отримання податкової знижки мають право громадяни, які понесли витрати на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

Тобто, право на отримання податкової знижки мають платник податку та/або члени сім’ї першого ступеня спорідненості (батьки, чоловік, дружина, діти, у тому числі усиновлені).

Після проведення відповідних перерахунків кошти будуть повернуті платнику протягом 60 днів у спосіб, зазначений ним у декларації.

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, договорами з навчальним закладом, довідкою про отримані у звітному році доходи; документами, які підтверджують ступінь споріднення тощо.