Вітання заступника голови райдержадміністрації Людмили Заворотнюк з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва
п`ятниця, 08 Листопад 2019 10:24

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів  народного мистецтва.

09-pratsivnykiv-kultury-ta-majstriv-narodnogo-mystetstva

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Щира вдячність працівникам відділу культури, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту райдержадміністрації, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Зі святом!

З повагою заступник голови  райдержадміністрації

Людмила ЗАВОРОТНЮК