Глава держави підписав закон про спрощення процедури подання фінансової звітності політичних партій
Вівторок, 14 Січня 2020 08:11

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання і протидії політичній корупції» № 410-ІХ, ухвалений Верховною Радою 19 грудня 2019 року.

Документ спрощує процедуру подання фінансової звітності політичних партій, передбачену Законом «Про політичні партії», замінюючи паперову форму фінансової звітності на електронну. Це дасть змогу зменшити навантаження на представників політпартій, відповідальних за складання й подання фінансової звітності, та підвищить ефективність діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).