У Черняхівському районі відбувся виїзний прийом заступник голови облдержадміністрації Віктором Градівським.
П’ятниця, 17 Січня 2020 12:44

17 січня 2020 року в приміщенні райдержадміністрації  провів виїзний прийом заступник голови  облдержадміністрації Віктор Градівський.  Жителями Черняхівського району піднімалися проблемні питання, які стосувалися  виділення коштів на реалізацію проекту по об’єкту « Капітальний ремонт початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу Черняхівської музичної школи», забезпечення засобами реабілітації дитини з інвалідністю, надання матеріальної допомоги на лікування тяжкохворих, з питань формування і діяльності ОТГ, відновлення автобусного сполучення жителів Вільської ОТГ та ряд інших питань.

IMG_9443

За результатами розгляду звернень заступник голови облдержадміністрації  Віктор Градівський в межах компетенції надав відповідні доручення керівникам окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, ґрунтовно відпрацювати підняті на прийомі питання задля їх оперативного вирішення.

Заступник голови ОДА Віктор Градівський спільно з головою райдержадміністрації Олександром  Дубенцовим надали вичерпні роз’яснення щодо деяких питань, які потребують вирішення безпосередньо на місці та взято на особистий контроль реалізацію всіх інших питань.

IMG_9447

IMG_9450