У Житомирі Міністр Оксана Коляда вшанувала пам’ять загиблих учасників АТО
Понеділок, 20 Січня 2020 15:23

Сьогодні, 20 січня, в Житомирській області з робочим візитом Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда.

001

Урядовець вшанувала пам’ять загиблих учасників АТО/ООС на Смолянському військовому кладовищі у Житомирі. Там знаходиться 39 могил померлих внаслідок поранень Героїв Житомирської області. Серед них тут поховані п’ять «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту.

“Сьогодні на Житомирщині з робочою поїздкою. І почали з правильних речей – вшанування пам’яті воїнів. Адже Житомирська область надала найбільшу кількість демобілізованих. Поспілкувалися із родинами загиблих, саме так розумієш всеь спектр проблем, який трубує людей”, – зазначила Оксана Коляда.

Квіти до могил загиблих військових також покладали перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко, а також польська делегація з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Бартошем Ціхоцькі.

Міністр поспілкувалася із матерями та родичами загиблих військових області.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський вшанував пам’ять загиблих «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту.