Проведена виїзна нарада Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області за підсумками роботи 2019 року
П’ятниця, 14 Лютого 2020 14:57

14 лютого в залі засідань Черняхівської ЗОШ l- lll ступенів була проведена виїзна нарада Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області за підсумками роботи 2019 року.
Участь в нараді та обговоренні актуальних питань взяли голова Черняхівської районної державної адміністрації Олександра Дубенцов, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита.
В ході порядку денного розглянули наступні питання:
– Підсумки роботи Черняхівського районного управління ГУДПСС в Житомирській області за 2019 рік та завдання на 2020 рік.

– Стан роботи Черняхівської Державної лікарні ветеринарної медицини у сфері забезпечення здійснення заходів профілактики заразних та незаразних хвороб тварин та сервісного обслуговування тваринництва, про стан ідентифікації і реєстрації сільськогосподарських тварин у 2019 році.
-Аналіз роботи Черняхівського районного управління ГУДПСС в Житомирській області за 2019 рік та пріоритети діяльності управління на 2020 рік.

Під час засідання наради відбулись також обговорення актуальних та проблемних питань, зауважень щодо діяльності управлінь, надання пропозицій стосовно їх усунення; обговорення механізмів налагодження плідної співпраці з органами місцевого самоврядування. Було піднято питання реалізації Регіональної програми «Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування».