Лісівники Житомирщини допомагають медичним закладам у боротьбі з COVID-19
П’ятниця, 03 Квітня 2020 15:14

Профспілкові організації лісгоспів області надають фінансову допомогу для лікарень та закупляють засоби індивідуального захисту для медиків.

Про це інформує Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства.

«Профспілкові організації Новоград-Волинського, Городницького, Баранівського, Словечанського, Радомишльського лісгоспів та Овруцького спецлісгоспу  надали фінансову допомогу районним лікарням для придбання необхідного медичного обладнання. На сьогодні виділили вже понад 130 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

Також Зарічанський лісгосп виділив зі свого автопарку два легкових автомобілі та передав на час епідемії районній лікарні. Олевський лісгосп надав дошки для облаштування підлоги в наметах, які рятувальники розгорнули біля дванадцяти медичних закладів області «першої хвилі».

Лугинські лісівники придбали для районної лікарні пульсоксиметр, а профспілки Житомирського, Попільнянського та Лугинського спецлісгоспу – засоби індивідуального захисту.

Нагадаємо, що на Житомирщині соціально свідомий бізнес допомагає медикам у боротьбі з коронавірусом. Так, вже  придбали апарат штучної вентиляції легень для потреб обласної клінічної лікарні та передали медикам понад 500 повних комплектів індивідуального захисту.FacebookTwitterРесурс