На Житомирщині провели онлайн нараду з питань організації освітнього процесу у умовах карантину
П’ятниця, 03 Квітня 2020 15:12

На базі Державного університету «Житомирська політехніка» управлінням освіти і науки ОДА проведено онлайн-нараду з питань організації освітнього процесу у умовах карантину за участю. На зв’язку було біля 240 освітян із районів, міст та ОТГ області, закладів фахової передвищої освіти.

Під час наради представники управління наголосили на необхідності безумовного виконання організаційних заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, моніторингу якості знань, отриманих здобувачами у ході дистанційного навчання. Про роботу, що проводиться з даних питань проінформували також: заступник директора Департаменту освіти Житомирської міської ради Світлана Ковтуненко, начальник управління освіти Бердичівської міської ради Світлана Басюк, начальник сектору освіти Малинської міської ради Микола Шеренок.

З питань дотримання трудових прав працівників та питань організації діяльності закладів освіти в умовах каратину надала консультації Наталія Венцель, юрисконсульт КЗ «Житомирський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти».

Про особливості використання Інтернет ресурсів, платформ та сервісів для реалізації дистанційної освіти проінформував проректор з науково-педагогічної роботи Державного університету «Житомирська політехніка» Андрій Морозов.

Крім цього, про особливості завершення навчального року та випуску у закладах фахової передвищої освіти розповіла Світлана Гладун, заступник директор Житомирського автодорожнього коледжу НТУ.