Сьогодні Україна відзначає День вишиванки
Четвер, 21 Травня 2020 11:40

Сьогодні Україна відзначає День вишиванки – всеукраїнське свято, яке сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного.
Вишита сорочка це символ нашої нації. Історія вишиванки в Україні нараховує вже не одну сотню років. У кожному регіоні зберігалася своя специфіка, кольори, орнамент і техніка виконання вишивки. Через ці візерунки і малюнки наші прабабусі прагнули залучити в сім’ю благополуччя і кохання. А самі вишиванки вважалися оберегом і символом краси.
Колектив Черняхівської райдержадміністрації на чолі з головою районної державної адміністрації Олександром Дубенцовим також долучились до святкування Дня вишиванки, одягнувши на роботу українське національне вбрання, демонструючи у такий спосіб єдність у національних культурних традиціях і патріотизм .
З нагоди відзначення Дня вишиванки Черняхівська районна державна адміністрація бажає всім жителям Черняхівщини милуватися рідною землею, не цуратися свого та пишатися тим, що ви – українці.
Чудового настрою та різнобарвних вражень!
З Днем вишиванки, шановні земляки!