Володимир Федоренко взяв участь у семінарі “Методика створення дієвих стратегій розвитку громад України”
Середа, 10 Червня 2020 11:51

Сьогодні, 10 червня, у Житомирі проходить семінар “Методика створення дієвих стратегій розвитку громад України” на базі “Міжнародного аеропорту Житомира ім. С.П. Корольова”.

З вітальними промовами до учасників семінару звернулися перший заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко, перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко та директор Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артем Сачук.

“Нам потрібно розвивати наші громади. Потрібно створювати дієві стратегії для приваблення туристів. Житомирська область може стати однією з найуспішніших областей із залучення інвестицій. Цьому сприятиме й реформа з децентралізації – кожна новостворена ОТГ зможе брати на себе відповідальність і плідно розвиватися”, — сказав Володимир Федоренко.

Семінар розподілений на дві частини та охоплює такі питання:

основні напрямки розробки стратегій розвитку в громадах;

можливості інноваційного розвитку;

основні напрямки та переваги у будівництві SMART CITY.