ВУЛИЧНА АКЦІЯ «У КОЖНОЇ ДИТИНА ПОВИННА БУТИ СІМ’Я»
П’ятниця, 26 Червня 2020 09:01

Працівниками Черняхівського районного центру соціальних служб проведено вуличну акцію «У кожної дитини повинна бути сім’я», в ході якої розповсюджено 140 буклетів – «Патронат над дитиною», «Візьміть дитину у родину».На часі стоїть питання щодо

реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, що передбачає розвиток системи догляду за дітьми, заснований на принципах забезпечення найкращих інтересів дитини, визнанні пріоритету сімейного виховання. І сімейні форми виховання є на сьогодні альтернативою для дітей, які залишилися без батьківського піклування з причин сирітства, насильства чи недбалого ставлення батьків.Сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є усиновлення, опіка/піклування, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, патронатна сім’я. Держава забезпечує та створює умови для розвитку сімейних форм виховання, надаючи сім’ям, які приймають на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку.Якщо Ви хочете усиновити дитину, взяти під опіку чи піклування, стати прийомною сім’єю, створити дитячий будинок сімейного типу чи патронатну сім’ю звертайтеся до Черняхівського районного центру соціальних служб за адресою: смт.Черняхів, майдан Рад, 1, каб 44, тел. (04134) 4-13-83.