Черняхівська районна бібліотека вітає з Днем молоді
П’ятниця, 26 Червня 2020 12:16

Щорічно, в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Молодість – це

не тільки прекрасний період у житті кожної людини, але ще час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.Молодь і книга – поняття нероздільні. Книга завжди була і залишається вірним і надійним другом людини ( навіть в наш час, коли є така чудова річ як ІНТЕРНЕТ) районна бібліотека не лишається осторонь молодіжних справ. Цікаво і змістовно проходять у бібліотеці культурно-просвітницькі заходи, які пропагують книгу та читання, зокрема, флешмоби, краєзнавчі квести, різноманітні вікторини, конкурси, зустрічі з письменниками та неординарними особистостями, презентації книг, літературні прем’єри, конкурси молодіжної творчості. З нагоди свята, районна бібліотека шле всім вітання! Бажає усім творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

У зв’язку із посиленням в області та районі протиепідемічних заходів цьогоріч немає змоги читачам та бібліотекарям зустрітися, традиційно, в книгозбірні. Віримо, що незабаром це обов’язково відбудеться. А поки, давайте разом згадаємо той час, коли всім було цікаво й пізнавально в стінах бібліотеки!