Підсумковий брифінг Наталії Остапченко станом на 03 липня щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області
П’ятниця, 03 Липня 2020 11:14

Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 1435 осіб, з яких 14 – за минулу добу.

Про це йшлося сьогодні, 03 липня, на щотижневому підсумковому брифінгу щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області за участю заступниці голови ОДА Наталії Остапченко та начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика.

“З моменту проведення останнього брифінгу підтверджено 31 новий випадок захворювання на коронавірусну інфекцію. Станом на сьогодні 86 пацієнтів знаходяться на стаціонарному лікуванні. Одужало вже 897 осіб. Закликаю всіх жителів області і надалі дотримуватися карантинних норм”,  — зазначила Наталія Остапченко.

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик проінформував, що з 86 хворих на коронавірус, які перебувають у стаціонарі, інтенсивної терапії потребують 10 людей. Серед пацієнтів із діагнозом COVID-19 – 229 медичних працівників, стан усіх задовільний.

Зверніть увагу! Під час прямої трансляції Миколою Сусликом помилково надано інформацію щодо жінки (жительки Бердичівського району), яка передчасно народила: у неї від’ємний ПЛР-тест! Із позитивним ПЛР-тестом у пологовому будинку є дві вагітні з Баранівського та Пулинського районів.

Нагадуємо, що керівництво Житомирської ОДА проводить підсумкові онлайн-брифінги щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області у понеділок та п’ятницю о 10:30. Кожен може дивитися трансляцію брифінгу в режимі реального часу на сторінці Житомирська ОДА у Фейсбуці.

Представники ЗМІ можуть надсилати запитання не пізніше 10.00 дня проведення брифінгу у Viber-групу або за номером телефону: (067) 399-23-84.