Випускники одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів району отримали документ про здобуття середньої освіти
П’ятниця, 31 Липня 2020 20:03

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться найсвітлішими. Цими днями випускники одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів району отримали документ про здобуття середньої освіти.

Сьогодні, 31 липня 2020 року, відбулось хвилююче прощання зі школою для учнів 11-их класів в Черняхівській гімназії та Андріївській ЗОШ.
Урочисті заходи в Андріївській ЗОШ відбулися за участю керівника патронатної служби Житомирської обласної державної адміністрації Олександра Івасенка та заступника голови райдержадміністрації Людмили Заворотнюк.
Під час урочистого заходу керівники області та району, педагоги, батьки щиро бажали випускникам упевненості в своїх силах, витримки й наполегливості у досягненні поставленої мети.
В ході проведення заходу, за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток освіти в області та високий професіоналізм, директора навчального закладу Собченко Валентину Вікторівну було нагроджено почесною грамотою голови обласної державної адміністрації Віталія Бунечка.

Також заступник голови райдержадміністрації Людмила Заворотнюк відвідала святкові заходи та особисто привітала з успішним закінченням навчання випускників Черняхівської гімназії.
Звертаючись до випускників заступник голови райдержадміністрації побажала їм щасливої та світлої дороги в доросле життя, успіхів, вдачі, наснаги та міцного здоров’я.
Всі проведені заходи з вручення випускникам документів про здобуття середньої освіти в навчальних закладах Черняхівського району відбулися з дотриманням протиепідемічних умов та обмежень.