Статистика сайту

До уваги консультантів в області експорту! Реєструйтеся для участі в освітній програмі
До уваги консультантів в області експорту! Реєструйтеся для участі в освітній програмі
П’ятниця, 18 Вересня 2020 11:47

Офіс з Просування Експорту запускає нову безкоштовну освітню програму для консультантів в області експорту – Train the Trainers! 

Даний 6-ти місячний навчальний курс послугує чудовим стартом для консультантів-початківців у експорті або ж допоможе розвинути вже наявні навички у спеціалістів з досвідом.

До навчання запрошуються команди із 5 осіб, представники державного та приватного секторів. Якщо ж не зібралася команда – не біда: подавайте персональну заявку, ми знайдемо для Вас особисту dreamteam!

Що включає програма навчання:

7 освітніх модулів, яку прокачають Ваші навички в експортній та консультаційній діяльності;

12 онлайн-сесій з менторами та експертами програми з індивідуальними консультаціями для кожної команди;

6 дводенних інтенсивів за участю міжнародних експертів з Естонії, Великої Британії, Німеччини та Фінляндії, де Ви отримаєте максимум у доступному форматі;

сертифікат міжнародного зразка за результатами навчання та успішного проходження курсу;

бонуси та подарунки командам-переможцям, що визначатимуться після кожного модулю.

Реєструйтеся вже сьогодні: https://goo.su/1xhj       Дедлайн реєстрації – 27 вересня.

Деталі про особливості програми, а також умови участі Ви можете знайти за посиланням: https://epo.org.ua/education/train-the-trainers/

Програма фінансується Державним департаментом США (EmergingDonorsChallengeProgramRoundSeven), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проєкт з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги). Учасники не сплачують жодних внесків за участь у програмі, лише покривають логістичні витрати.