Інформаційне повідомлення
П’ятниця, 18 Вересня 2020 12:17

З метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору , громадська організація «Let’sdoit, Ukraine» спільно з міжнародним рухом « Let’s Do It! World», підтримки громадських організацій проводить щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Зробимо Україну чистою разом! », яка відбудеться 19 вересня 2020 року з 10:00 по всій території України.

В рамках акції буде проведено проекти ; наймасштабніше прибирання країни.

Проекти мають глибоке суспільне значення у формуванні національної культури чистоти адже об’єднує громадське суспільство, представників бізнесу та органи державної влади у вирішенні питань поводження з відходами та одночасно сприяє розвитку волонтерського руху в Україні.