В смт Черняхові відбулося урочисте покладання квітів з нагоди відзначення у районі Дня Гідності та Свободи
П’ятниця, 20 Листопада 2020 13:18

21 листопада українці відзначатимуть одну із знакових подій в історії новітньої України – День Гідності та Свободи.

Цей день є  символом двох революцій, які змінили нашу країну і стали беззаперечним доказом відродження держави та нації, утвердження того, що події на майдані змінили нас, об’єднавши в єдиній, соборній та незалежній Україні.

З метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності,  з дотриманням усіх карантинних норм та обмежень, сьогодні, в смт Черняхові, відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки з портретами загиблих учасників АТО.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та всіх українських захисників, які у різні роки боролися за незалежність нашої держави.

Закликаємо  жителів Черняхівщини, кожного хто  вважає себе справжнім українцем, у своїх молитвах згадати тих, хто віддав за нас найцінніше – життя. Всі вони є гордістю для нинішнього і прикладом для майбутніх поколінь та залишаться в пам’яті народу назавжди.